Naționala de cadeți a pierdut și al doilea meci în Ungaria

Echipa națională de cadeți a pierdut și cel de-al doilea joc de verificare disputat în deplasare, cu Ungaria, scor 30-46. Un lucru mai puțin în regulă s-a întâmplat înaintea și după încheierea partidei, când cei doi jucători de la CSS Odorhei au fost abordați de oficiali maghiari. 

Citește mai mult