Trei zile de festival în Capitală. Cei mici fac spectacol la „Agronomie”

31 de echipe s-au înscris la Festivalul Național de Babyhandball, organizat de Federația Română de Handbal în Complexul Studențesc „Agronomia” din București. Echipele participante pot fi compuse atât de băieţi, cât şi din fete, dar sunt acceptate şi formaţii mixte.

Componența grupelor și programul meciurilor, conform site-ului FRH:

GRUPA 1
1. CSM Bucuresti – feminin
2. CSM Slatina – feminin
3. CS Happy Kids 2010 Medgidia – feminin
4. CS United Galati – feminin
5. CSS Tulcea – feminin

GRUPA 2
1. CS Handbal Art. Galati – feminin
2. HC Buhusi – feminin
3. ASC Corona 2010 Brasov – feminin
4. AHC Comanesti – feminin
5. CSS Dr. Tr. Severin – feminin

GRUPA 3
1. CSM Bucuresti – masculin
2. CS Happy Kids 2010 Medgidia – masculin
3. AS Danubius Corabia – masculin
4. CSM Ploiesti – masculin
5. ASC Sporting Ghimbav – masculin

GRUPA 4
1. ACS Transilvania Brasov – mixt
2. CS Danubius Calarasi – mixt
3. CS Phoenix Constanta – mixt
4. HC Talentul este Cheia – mixt
5. ACS Academia Junior Ploiesti – mixt

GRUPA 5
1. CSS Medigidia – masculin
2. ACS Olimpic Mizil – mixt
3. ACS OK Sport Onesti – mixt
4. CSS Caracal – mixt
5. CS Top Arena Topoloveni – mixt

GRUPA 6

1. AHC Piticu Ploiesti – mixt
2. HC Beldiman – mixt
3. CS Hc Junior BB Buzau – mixt
4. CS Palestra 21 Caracal – mixt
5. CS Axiopolis Sport Cernavoda – mixt
6. LPS Piatra Neamt – masculin

PROGRAM JOCURI BABY HANDBAL

GRUPA 1

Etapa 1 – 07.09.2018
Ora 10,00 CSM Slatina – CSS Tulcea
Ora 11,00 CS Happy Kids 2010 Medgidia – CS United Galati

Etapa 2 – 07.09.2018
Ora 17,00 CSS Tulcea – CS Happy Kids 2010 Medgidia
Ora 18,00 CSM Bucuresti – CSM Slatina

Etapa 3 – 08.09.2018
Ora 10,00 CS Happy Kids 2010 Medgidia – CSM Bucuresti
Ora 11,00 CS United Galati – CSS Tulcea

Etapa 4 – 08.09.2018
Ora 17,00 CSM Bucuresti – CS United Galati
Ora 18,00 CSM Slatina – CS Happy Kids 2010 Medgidia

Etapa 5 – 09.09.2018
Ora 09,00 CS United Galati – CSM Slatina
Ora 10,00 CSS Tulcea – CSM Bucuresti

GRUPA 2

Etapa 1 – 07.09.2018
Ora 10,00 HC Buhusi – CSS Dr. Tr. Severin
Ora 11,00 ASC Corona 2010 Brasov – AHC Comanesti

Etapa 2 – 07.09.2018
Ora 17,00 CSS Dr. Tr. Severin – ASC Corona 2010 Brasov
Ora 18,00 CS Handbal Art. Galati – HC Buhusi

Etapa 3 – 08.09.2018
Ora 10,00 ASC Corona 2010 Brasov – CS Handbal Art. Galati
Ora 11,00 AHC Comanesti – CSS Dr. Tr. Severin

Etapa 4 – 08.09.2018
Ora 17,00 CS Handbal Art. Galati – AHC Comanesti
Ora 18,00 HC Buhusi – ASC Corona 2010 Brasov

Etapa 5 – 09.09.2018
Ora 09,00 AHC Comanesti – HC Buhusi
Ora 10,00 CSS Dr. Tr. Severin – CS Handbal Art. Galati

GRUPA 3

Etapa 1 – 07.09.2018
Ora 10,00 CS Happy Kids 2010 Medgidia – ASC Sporting Ghimbav
Ora 11,00 AS Danubius Corabia – CSM Ploiesti

Etapa 2 – 07.09.2018
Ora 17,00 ASC Sporting Ghimbav – AS Danubius Corabia
Ora 18,00 CSM Bucuresti – CS Happy Kids 2010 Medgidia

Etapa 3 – 08.09.2018
Ora 10,00 AS Danubius Corabia – CSM Bucuresti
Ora 11,00 CSM Ploiesti – ASC Sporting Ghimbav

Etapa 4 – 08.09.2018
Ora 17,00 CSM Bucuresti – CSM Ploiesti
Ora 18,00 CS Happy Kids 2010 Medgidia – AS Danubius Corabia

Etapa 5 – 09.09.2018
Ora 09,00 CSM Ploiesti – CS Happy Kids 2010 Medgidia
Ora 10,00 ASC Sporting Ghimbav – CSM Bucuresti

GRUPA 4

Etapa 1 – 07.09.2018
Ora 10,00 CS Danubius Calarasi – ACS Academia Junior Ploiesti
Ora 11,00 CS Phoenix Constanta – HC Talentul este Cheia Bucuresti

Etapa 2 – 07.09.2018
Ora 17,00 ACS Academia Junior Ploiesti – CS Phoenix Constanta
Ora 18,00 ACS Transilvania Brasov – CS Danubius Calarasi

Etapa 3 – 08.09.2018
Ora 10,00 CS Phoenix Constanta – ACS Transilvania Brasov
Ora 11,00 – HC Talentul este Cheia Bucuresti – ACS Academia Junior Ploiesti

Etapa 4 – 08.09.2018
Ora 17,00 ACS Transilvania Brasov – HC Talentul este Cheia Bucuresti
Ora 18,00 CS Danubius Calarasi – CS Phoenix Constanta

Etapa 5 – 09.09.2018
Ora 09,00 HC Talentul este Cheia Bucuresti – CS Danubius Calarasi
Ora 10,00 ACS Academia Junior Ploiesti – ACS Transilvania Brasov

GRUPA 5

Etapa 1 – 07.09.2018
Ora 10,00 ACS Olimpic Mizil – CS Top Arena Topoloveni
Ora 11,00 ACS OK Sport Onesti – CSS Caracal

Etapa 2 – 07.09.2018
Ora 17,00 CS Top Arena Topoloveni – ACS OK Sport Onesti
Ora 18,00 CSS Medgidia – ACS Olimpic Mizil

Etapa 3 – 08.09.2018
Ora 10,00 ACS OK Sport Onesti – CSS Medgidia
Ora 11,00 CSS Caracal – CS Top Arena Topoloveni

Etapa 4 – 08.09.2018
Ora 17,00 CSS Medgidia – CSS Caracal
Ora 18,00 ACS Olimpic Mizil – ACS OK Sport Onesti

Etapa 5 – 09.09.2018
Ora 09,00 CSS Caracal – ACS Olimpic Mizil
Ora 10,00 CS Top Arena Topoloveni – CSS Medgidia

GRUPA 6

Etapa 1 – 07.09.2018
Ora 09,00 AHC Piticu Ploiesti – LPS Piatra Neamt
Ora 10,00 HC Beldiman Arad – CS Axiopolis Sport Cernavoda
Ora 11,00 CS HC Junior BB Buzau – CS Palestra 21 Caracal

Etapa 2 – 07.09.2018
Ora 16,00 LPS Piatra Neamt – CS Palestra 21 Caracal
Ora 17,00 CS Axiopolis Sport Cernavoda – CS HC Junior BB Buzau
Ora 18,00 AHC Piticu Ploiesti – HC Beldiman Arad

Etapa 3 – 08.09.2018
Ora 09,00 HC Beldiman Arad – LPS Piatra Neamt
Ora 10,00 CS HC Junior BB Buzau – AHC Piticu Ploiesti
Ora 11,00 CS Palestra 21 Caracal – CS Axiopolis Sport Cernavoda

Etapa 4 – 08.09.2018
Ora 16,00 LPS Piatra Neamt – CS Axiopolis Sport Cernavoda
Ora 17,00 AHC Piticu Ploiesti – CS Palestra 21 Caracal
Ora 18,00 HC Beldiman Arad – CS HC Junior BB Buzau

Etapa 5 – 09.09.2018
Ora 09,00 CS HC Junior BB Buzau – LPS Piatra Neamt
Ora 10,00 CS Palestra 21 Caracal – HC Beldiman Arad
Ora 11,00 CS Axiopolis Sport Cernavoda – AHC Piticu Ploiesti

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.