Dinamo obține a patra victorie consecutivă în campionat
Campioana Dinamo București a câștigat primul meci al etapei a patra din campionatul primului eșalon masculin. Bucureștenii au jucat pe terenul nou-promovatei U Cluj-Napoca, impunându-se fără probleme, scor 41-29.
Citește mai mult













