Alexandra Dindiligan: Vrem să îmbunătățim finalizarea, pentru că am suferit foarte mult la duelurile unu la unu
Alexandra Dindiligan și-a exprimat bucuria pentru victoria obținută, recunoscând că începutul meciului a fost slab, dar echipa a dat dovadă de tărie mentală, reușind să recupereze un deficit de șase goluri.
Citește mai mult













