Înfrângere cu Olanda pentru naționala feminină de tineret
Naționala feminină de tineret a pierdut al treilea meci de la mondialele din Macedonia de Nord, 26-29 cu Olanda în ultimul joc din grupa preliminară A. Echipa noastră a început foarte bine, a avut 10-5 în minutul 14, după care jocul României a suferit enorm, mai ales în faza de atac.
Citește mai mult













