Componența seriilor campionatelor de juniori în sezonul 2018-2019

Juniori I

Seria A: LPS Suceava, LPS Piatra Neamț, LPS Roman, LPS Iași, CSM Bacău, LPS Vaslui, CSS Tecuci, CSS Galați.

Seria B: LPS Brăila, CS Năvodari, LPS Buzău, AHC Dobrogea Sud Constanța, CSM Ploiești, CS Brazi, Tricolorul Breaza.

Seria C: Dinamo București, CT Media București, CSM București, CS Tonus București, CSS Steaua București, CSS Alexandria, ACS Romanați Sport Caracal, CSS Călărași.

Seria D: CSS Sibiu, LPS Sebeș, CS Novaci, CSS Hunedoara, LPS Banatul Timișoara, CSM Școlar Reșița, CSS Drobeta Tr. Severin, LPS LMMV Alba Iulia.

Seria E: CSS Dinamo Brașov, LPS Brașov, Olimpic Tg. Mureș, CSS Odorhei, CSS Făgăraș, CSS Sighișoara, CSM Sf. Gheorghe.

Seria F: ACS Alpha Oradea, HC 2003 Aleșd, LPS Satu Mare, CS Adep Satu Mare, Extrem Baia Mare, CSS 2 Baia Mare, LPS Cluj-Napoca, Potaissa Turda.

Tur
Septembrie        16, 23, 30
Octombrie          04, 07, 14
Noiembrie          04

Retur
Noiembrie          11, 18, 22, 25
Decembrie         06, 09, 16

Juniori II

Seria A: CSU Suceava, LPS Botoșani, LPS Roman, LPS Iași, LPS Vaslui, LPS Piatra Neamț, LPS Suceava.

Seria B: OK Sport Onești, CSM Bacău, CSS Bacău, CSS Focșani, CSS Tecuci, CSS Galați, LPS Buzău.

Seria C: Axiopolis Cernavodă, Arrubium Măcin, CSS Medgidia, HC Dobrogea Sud Constanța, LPS Brăila, CSS Călărași.

Seria D: Dinamo București, CT Media București, CSM București, CSS Steaua București, CSS 2 București, CS Tonus București, GSIP Moreni.

Seria E: CSS Craiova, CSS Rm. Vâlcea, LPS Tg. Jiu, CSS Hunedoara, CSS Sibiu, CSS Drobeta Tr. Severin.

Seria F: Unirea Sânnicolau Mare, CSM Școlar Reșița, LPS Banatul Timișoara, SCM Poli Timișoara, HC Beldiman Arad, ACS Alpha Oradea, CSS Lugoj.

Seria G: AH Minaur Baia Mare, Extrem Baia Mare, Potaissa Turda, Academica Cluj-Napoca, CSS Odorhei, LPS Tg. Mureș, LPS Bistrița.

Seria H: Sporting Ghimbav, CSM Ploiești, CSS Ploiești, Olimpic Mizil, CSS Făgăraș, CSS Dinamo Brașov.

Tur
Septembrie        15, 22, 29
Octombrie          03, 06, 13
Noiembrie          03

Retur
Noiembrie          10, 17, 21, 24
Decembrie         05, 08, 15

Juniori III

Seria A: CSU Suceava, LPS Roman, LPS Vaslui, LPS Iași, CSM Bacău, LPS Piatra Neamț, LPS Suceava.

Seria B: CSS Călărași, HC Dobrogea Sud, LPS Brăila, CSS Galați, Piticu Fetești, CSS Medgidia, CSM Focșani 2007.

Seria C: Dinamo București, CSM București, HC ”Talentul este cheia” București, CSS Steaua București, CSS 2 București, Fortuna București, CSS Corabia, CSS Craiova.

Seria D: CS Brazi, CSM Ploiești, Olimpic Mizil, CSS Ploiești, CSO Mizil, Tricolorul Breaza, CSS Târgoviște.

Seria E: Unirea Sânnicolau Mare, CSM Școlar Reșița, LPS Banatul Timișoara, Școala generală 7 Timișoara, LPS Tg. Jiu, CSS Lugoj, Victoria Nădlac.

Seria F: CSS Dinamo Brașov, LPS Brașov, CSS Făgăraș, Transilvania Brașov, Sporting Ghimbav, LPS Alba Iulia.

Seria G: LPS Bistrița, CSS Sighișoara, CS Szejke Odorheiu Secuiesc, Olimpic Tg. Mureș, LPS Tg. Mureș, Liceul ”Liviu Rebreanu” Turda, CSS Sibiu.

Seria H: Alpha Oradea, Academica Cluj-Napoca, AH Minaur Baia Mare I, AH Minaur Baia Mare II, CSS 2 baia Mare, CS Seini, LPS Satu Mare.

Tur
Septembrie        16, 23, 30
Octombrie          04, 07, 14
Noiembrie          04

Retur
Noiembrie          11, 18, 22, 25
Decembrie         06, 09, 16

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.