Încep campionatele juniorilor – programul complet al primei etape

La sfârșitul acestei săptămâni încep campionatele de juniori I, II și III, atât la masculin, cât și la feminin, adică nu mai puțin de 159 de meciuri. După cum anunțat la lansarea site-ului, ne propunem să acordăm o atenție deosebită competițiilor de juniori, sens în care dorim să publicăm cât mai multe casete tehnice ale meciurilor. De aceea, îi rugăm pe cei implicați să ne remită fotocopii ale rapoartelor de joc, fie pe pagina de Facebook a site-ului nostru, fie pe adresa de e-mail handbalmania2018@gmail.com. Iată programul complet al primei etape:

Juniori I

Seria A

LPS Iași – CSM Bacău

LPS Roman – LPS Vaslui

LPS Piatra Neamț – CSS Tecuci

LPS Suceava – CSS Galați

Seria B

CS Năvodari – Tricolorul Breaza

LPS Buzău – CS Brazi

HC Dobrogea Sud Constanța – CSM Ploiești

Seria C

Dinamo București – CSS Călărași

CT Media București – ACS Romanați Sport Caracal

CSM București – CSS Alexandria

Tonus București – CSS 3 Steaua București

Seria D

CSS Sibiu – LPS Lic. Militar Alba Iulia

LPS Sebeș – CSS Dr. Tr. Severin

CS Novaci – CSM Școlar Reșița

Seria E

CSS Dinamo Brașov – CNE Sighișoara

LPS Brașov – CSM Sf. Gheorghe

Olimpic Tg. Mureș – CSS Sighișoara

CSS Odorhei – CSS Făgăraș

Seria F

Alpha Oradea – Potaissa Turda

HC 2003 Aleșd – LPS Cluj

LPS Satu Mare – CSS 2 Baia Mare

Adep Satu Mare – Extrem Baia Mare

Junioare I

Seria A

LPS Iași – HC Buhuși

LPS Vaslui – LPS Suceava

LPS Piatra Neamț – LPS Roman

Seria B

CSS Tulcea – LPS Brăila

CSS 1 Constanța – CSS Galați

CSH Art Galați – CSM Galați

Seria C

Rapid București – GSIP Moreni

CSM București – CSS 2 București

CT Media București – HC Olimpic Muntenia București

Seria D

CNE Brașov – LPS Buzău

Corona Brașov – HC Activ CSO Plopeni

CSS Sf. Gheorghe – Transilvania Brașov

Seria E

LPS Slatina – CSS Caracal

Național Rm. Vâlcea – Energetic Rm. Vâlcea

LPS Banatul Timișoara – HCM Craiova

Seria F

CSS Viitorul Cluj – LPS Sebeș

Marta Baia Mare – CSM Tg. Mureș

CSS 2 Baia Mare – CSS Odorhei

Juniori II

Seria A

LPS Botoșani – LPS Suceava

LPS Roman – LPS Piatra Neamț

LPS Iași – LPS Vaslui

Seria B

CSM Bacău – LPS Buzău

CSS Bacău – CSS Galați

CSS Focșani – CSS Tecuci

Seria C

CSS Medgidia – HC Dobrogea Sud Constanța

Arrubium Măcin – LPS Brăila

Axiopolis Cernavodă – CSS Călărași

Seria D

CT Media București – GSIP Moreni

CSM București – Tonus București

CSS 3 Steaua București – CSS 2 București

Seria E

LPS Tg. Jiu – CSS Hunedoara

CSS Rm. Vâlcea – CSS Sibiu

CSS Craiova – CSS Dr. Tr. Severin

Seria F

CSM Școlar Reșița – CSS Lugoj

LPS Banatul Timișoara – Alpha Oradea

SCM Poli Timișoara – HC Beldiman Arad

Seria G

Potaissa Turda – LPS Tg. Mureș

Extrem Baia Mare – LPS Bistrița

Academica Cluj-Napoca – CSS Odorhei

Seria H

CSS Ploiești – CSS Olimpic Mizil

CSM Ploiești – CSS Făgăraș

Sporting Ghimbav – CSS Dinamo Brașov

Junioare II

Seria A

LPS Roman – CSS Bacău

HC Buhuși – CSS Tg. Neamț

LPS Piatra Neamț – LPS Suceava

LPS Iași – HC Comănești

Seria B

CSM Galați – Axiopolis Cernavodă

LPS Focșani – CSS 1 Constanța

LPS Brăila – CSS Slobozia

Seria C

Rapid București – Unirea Dobroești

CSS 2 București – CSS 6 București

Vulturii București – CT Media București

Seria  D

Corona Brașov – Activ CSO Plopeni

CSS Dinamo Brașov – CSS Ploiești

Transilvania Brașov – CSM Gloria Buzău

CSS Făgăraș – CSS Sf. Gheorghe

Seria E

Energetic Rm. Vâlcea – LPS Viitorul Pitești

Chimia Rm. Vâlcea – HC FEFS Craiova

CSS Rm. Vâlcea – HCM Craiova

LPS Slatina – CSS Craiova

Seria F

Lic. Traia Vuia Reșița – Diniasanca Dinias

CSS Dr. Tr. Severin – CSS Petroșani

HC Jimbolia – LPS Banatul Timișoara

Leu Giarmata – Unirea Sânnicolau Mare

Seria G

CSM 2 Tg. Mureș – CSS Sibiu

LPS Tg. Mureș – LPS Sebeș

CSS Odorhei – CSS Mediaș

Seria H

CSS 2 Baia Mare – Marta Baia Mare

LPS Bistrița – CSS Viitorul Cluj

Alpha Oradea – CSS Zalău

CS Seini – Tonic 2012 Oradea

Juniori III

Seria A

LPS Iași – LPS Suceava

LPS Roman – LPS Piatra Neamț

LPS Vaslui – CSM Bacău

Seria B

HC Dobrogea Sud Constanța – CSM Focșani 2007

LPS Brăila – CSS Medgidia

CSS Galați – Piticu Fetești

Seria C

Dinamo București – CSS Craiova

CSM București – CSS Corabia

HC „Talentul este Cheia” București – Fortuna București

CSS 3 Steaua București – CSS 2 București

Seria D

CSM Ploiești – CSS Târgoviște

Olimpic Mizil – Tricolorul Breaza

CSS Ploiești – CSO Mizil

Seria E

LPS Banatul Timișoara – Victoria Nădlac

CSM Școlar Reșița – CSS Lugoj

Școala generală 7 Timișoara – LPS Tg. Jiu

Seria F

CSS Dinamo Brașov – LPS Lic. Militar Alba Iulia

LPS Brașov  -Sporting Ghimbav

CSS Făgăraș – Transilvania Brașov

Seria G

CSS Sighișoara – CSS Sibiu

CS Szejke Odorhei – Liceul Liviu Rebreanu Turda

Olimpic Tg. Mureș – LPS Tg. Mureș

Seria H

Academica Cluj-Napoca – LPS Satu Mare

Academia Minaur Baia Mare – CS Seini

Academia Minaur Baia Mare II – CSS 2 Baia Mare

JUNIOARE III

Seria A

Știința Miroslava Iași – CSH Art Galați

LPS Roman – OK Sport Onești

CSS Tg. Neamț – HC Buhuși

LPS Piatra Neamț – CSS Bacău 2

LPS Vaslui – CSS Bacău 1

Seria B

CSM Galați 2 – Axiopolis Cernavodă

CSS Galați – CS Ovidiu

LPS Brăila – Piticu 2013 Fetești

HC Dunărea Brăila – CSS Slobozia

AHC Olimpia Brăila – CSS Tulcea

Seria C

CSM București – CSS Târgoviște

CSM București 2 – Danubius Călărași

Unirea Dobroești – Viitorul Pantelimon

CSS 2 București – Vulturii București

Tonus București – CSS 6 București

Seria D

LPS Buzău – CSS Sf. Gheorghe

CS Brazi – CSM Ploiești

HC Activ CSO Plopeni – CSM Rm. Sărat

Tricolorul Breaza – CSO Mizil

CSS Dinamo Brașov – Transilvania Brașov

Corona Brașov – Sporting Ghimbav

Seria E

Chimia Rm. Vâlcea – HCM Torok Rm. Vâlcea

HC Univ. FEFS Craiova – ACS Infinit 2013 Tg. Jiu

CSS Slatina – LPS Tg Jiu

LPS Slatina – LPS Viitorul Pitești

CS Traian Craiova – Gr. Șc. Energetic Rm. Vâlcea

CSS Craiova – CSS Caracal

Seria F

CSS Sibiu – CSM Mihai Viteazul Vulcan

CSS Făgăraș – CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc

CSM Făgăraș – CSS Odorhei

LPS Fl. Fleseriu Sebeș – ACS Traian Lalescu Hunedoara

CSS Petroșani – CSS Hunedoara

Seria G

HC Sportiv Cîtu Timișoara – Diniasanca Dinias

Unirea Sânnicolau Mare – ACS Băile Herculane

Victoria Nădlac – LT Traian Vuia Reșița

LPS Banatul Timișoara – Șc. Gen. 7 Timișoara

Seria H

Pegasus Tg. Mureș – Atletik Satu Mare

LPS Tg Mureș – Alpha Oradea

CSS Sighișoara – CSS Viitorul Cluj

HC Arsenal Tăureni – CSS 2 Baia Mare

CSS Zalău – Phoenix Baia Mare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.