Gloria Bistrița a pierdut cu naționala Angolei la turneul din Coreea de Sud
Gloria Bistrița a susținut marți prima partidă din cadrul turneului de la Busan, din Coreea de Sud. Echipa ardeleană a întâlnit naționala Angolei, în fața căreia a cedat, scor 20-28.
Citește mai mult




