Nereguli la examenele arbitrilor și observatorilor de la Covasna

Una din cele mai ”contondente” convocări ale arbitrilor și observatorilor a avut loc în weekendul trecut la Covasna, de unde majoritatea paticipanților au plecat cu un gust amar. De ce? În primul rând din cauza modului în care au fost tratați de responsabilii FRH, cei mai ”arătați cu degetul” fiind Constantin Din și Ionuț Barbu, acuzați de aroganță excesivă.

Citește mai mult