CSM București a câștigat primul meci al etapei a doua din Liga Zimbrilor
Runda a doua a campionatului primului eșalon masculin a început vineri, în sala „Apollo” din capitală, acolo unde CSM București a primit replica nou promovatei CSM Sighișoara.
Citește mai mult














