Xavier Pascual: Sunt mândru de jucătorii mei, au dat totul
Dinamo a pierdut la limită joi seara partida de pe teren propriu cu campioana Portugaliei, FC Porto, din etapa a treia a grupelor Champions League, însă antrenorul campioanei României și-a lăudat jucătorii la final. Citiți ce a declarat Xavi Pascual după partida Dinamo – FC Porto 26-27.
Citește mai mult













