Liga Zimbrilor / Demisie la SCM Poli Timișoara
Înfrângerea Politehnicii Timișoara pe teren propriu în partida cu CSM Vaslui, în etapa a XI-a a Ligii Zimbrilor, nu a rămas fără urmări. Antrenorul principal al grupării bănățene, Attila Horvath, și-a prezentat demisia.
Citește mai mult














