VIDEO / Centrul Național de Excelență de la Brașov se mută la Sfântu Gheorghe
Marți, la Sfântu Gheorghe, a avut loc o conferință de presă, ocazionată de oficializarea semnării protocolului de colaborare între Federația Română de Handbal, Ministerul Educației și Cercetării, Primaria Sfântu Gheorghe, Consiliul Local Sfântu Gheorghe și Clubul Sepsi SIC.
Citește mai mult














