Niciun meci televizat din sferturile Cupei României feminine

Joi, 9 martie, vor avea loc sferturile de finală ale Cupei României feminine, în urma cărora se vor decide cele patru echipe ce vor lupta pentru câștigarea trofeului în Final 4. Din păcate, niciunul dintre meciuri nu va fi televizat.

CSM București e noua campioană a junioarelor 2

Turneul final Valoare al ediției 2021/2022 a campionatului rezervat handbalistelor junioare 2 s-a încheiat duminică, la Mioveni, cu victoria echipei CSM București, care a învins în finală Liceul Teoretic Liviu Rebreanu Turda. A fost cumva o reeditare a poveștii petrecute la juniori 3, când Turda a câștigat finala în fața echipei care o surclasase în grupă.

Rezultate și casete tehnice din ziua a patra a turneului final al junioarelor 2 – Valoare

Sâmbătă, 11 iunie, la Mioveni, se dispută partidele de clasament și semifinalele turneului final ”Valoare” din cadrul campionatului junioarelor 2. Vă prezentăm rezultatele și casetele tehnice pe măsura disputării jocurilor.

Rezultate și casete tehnice din ziua a treia a turneului final al junioarelor 2 – Valoare

Vineri, 10 iunie, la Mioveni, se dispută ultimele partide din grupele turneului final Valoare al campionatului handbalistelor junioare 2. Vă oferim rezultatele și casetele tehnice pe măsura disputării jocurilor.